משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 400 ש"ח
2021-07-22T13:45:57+03:00

קרני פלג, ממעצבות התכשיטים הבולטות הפועלות כיום בישראל.

לפני תחילת דרכה כמעצבת, הייתה קרני דמות מרכזית בחיי הלילה של תל אביב. היא היתה ברמנית בלילות ובשעות היום סטודנטית לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב. בזמן הפנוי שנותר לה, עסקה במלאכות יד בתחומים שונים כתחביב.
לפני סיום התואר השני, אותגרה קרני על ידי חברתה והתבקשה לעצב לה צמיד "חלומות". זו היתה דריסת הרגל שלה בעולם העיצוב, ששינתה מבחינתה את כל סדרי העדיפויות.

התגובות לא השאירו מקום לספק, וזמן קצר לאחר מכן הציגה קרני את הקולקציה הראשונה שלה - קולקציית רוק מבוססת מתכות ועורות, שהיתה שונה מכל מה שנמכר באותה תקופה, ואיפיינה את דמותה.
דגמים מובילים מקולקציה זו, שראתה אור לפני כ 14 שנים, הפכו לאבן דרך והיוו מקור השראה למעצבות רבות.

עד מהרה הפכה קרני לשם החם בעולם האופנה, ותכשיטיה נענדו על ידי דוגמניות מובילות, שחקניות וסלבריטאיות, ונמכרו בבוטיקים המובילים.

לאורך השנים נבחרו תכשיטיה של קרני לככב בעשרות תוכניות טלויזיה (האח הגדול, כוכב נולד,
The Voice, אירוויזיון, מאסטר שף ועוד), הפקות אופנה ושערי מגזינים מובילים בארץ ובעולם ( Cosmopolitan, Elle, Oprah,  לאישה, בלייזר, את ועוד).

עם השנים התגברה משיכתה לעולם העיצוב הבוהמייני, ובשנים האחרונות מבטאת קרני בעיצוביה צד נוסף באישיותה, רך יותר, בו משולבות פנינים, אבני חן, גדילי כותנה ועוד.

החיבור בין העולמות המנוגדים מהם מושפעת קרני בעיצוביה, יצרו סגנון ייחודי נוסף, סגנון המשלב בין קשיחות לרכות, עדינות ועוצמה, חומרים קרים וחמים, בו לקוחותיה מוצאות נקודות חיבור רבות, הנוגעות בהן במקומות שונים.

כל תכשיטי קרני קראפט מיוצרים בעבודת יד בסטודיו בגבעתיים, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, ועיצוב אישי של אלמנטים לכל קולקציה.